صدور گواهی رتبه‌بندی و احراز صلاحیت تلاشگران جزیره رویا توسط شورای عالی انفورماتیک

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
شورای عالی انفورماتیک

تلاشگران جزیره رویا موفق به اخذ رتبه هفت، در شورای عالی انفورماتیک شد. اما این رتبه چگونه بدست آمده و به چه معناست؟ در این مطلب، در این باره گفته‌ایم

تلاشگران جزیره رویا در این رتبه‌بندی توانست رتبه هفتم را کسب کند. لازم به ذکر است این گواهی در حیطه “تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری” کسب شده است که تا ۲ سال معتبر می باشد.

عوامل تاثیر گذار در میزان رتبه ای که یک شرکت انفورماتیک اخذ می کند عبارتند از:

  • میزان حقوق و دستمزد پرداختی شرکت ها به کارکنان
  • درآمد مشمول بر مالیات
  • رضایت مشتریان در انجام پروژه های قبلی

شرایط اخذ رتبه انفورماتیک

  • موضوع فعالیت شرکت در حوزه انفورماتیک باشد که قید آن در اساسنامه شرکت الزامی است.
  • اظهارنامه مالیاتی سال قبل را تحویل داده باشند­.
  • مدیرعامل شرکت باید حداقل دارای مدرک کارشناسی در یکی از رشته­های کامپیوتری یا مهندسی­های عمران، مکانیک، صنایع، شیمی و برق یا علوم پایه فیزیک، آمار یا ریاضی باشد. اگر مدرک تحصیلی وی دیپلم یا فوق­ دیپلم است ملزم به ارائه مدارک مبتنی بر سابقه کار در امور کامپیوتری است. تمام وقت بودن مدیرعامل نیز ضروری است.
  • شرکت باید حداقل دو کارشناس تمام وقت با مدرک حداقل کارشناسی در یکی از رشته­ های مذکور باشد.

برای مشاهده‌ی جزییات گواهی‌نامه می‌توانید به پایگاه sajar.mporg.ir  مراجعه نموده و شرکت «تلاشگران جزیره رویا» را در آن جستجو کنید.

لازم به ذکر است شرکت تلاشگران جزیره رویا ، نرم افزار سلامت نگار را با هدف یکپارچه سازی اطلاعات سلامت و برقراری سیستم نظام ارجاع الکترونیک و تبادل داده با سامانه سپاس در مراکز دولتی و خصوصی طراحی شده است. در این نرم افزار سرویس های استعلام هویت، استحقاق سنجی درمان، نوبت دهی الکترونیک، نظام ارجاع، نسخه نویسی برخط، آزمایشگاه، تصاویر پزشکی و رسیدگی اسناد پزشکی بر اساس استانداردهای دفتر آمار و فن آوری اطلاعات و ارتباطات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعال می باشد.